Új hozzászólás Aktív témák

  • venember83

    nagyúr

    válasz BenHans #181165 üzenetére

    Én ezt értem, és mint Romát nem utáló személy meg is értem. De mi a fenéért kell folyamatosan más csapatokról beszélni? Miért merül fel a Lazio és a Juve egy sikeres EL-kör után? Miért kell előre magyarázkodni, hogy egyes csapatoknak már nem is kellene versenyben lenniük, és BL-kiesőként semmi keresnivalójuk az EL-ben? Ezt csak úgy tudom értékelni, hogy már előre betárazza és élesíti a magyarázkodást, ha esetleg kiesne a Roma. Ez nem méltó egy ilyen múltú, kaliberű edzőhöz, még ha nyilvánvalóan vanak keretbeli gyengeségek, amiken eldőlhet a kiesés. Halkan megjegyezném, a Juventusnál is alig bevethető Di María és Chiesa, mert folyamatosan sérülések merülnek fel, Pogba már vicc kategória, ahogy Bonuról sem nagyon lehet beszélni, szóval még egy jóval bővebb keret esetén is előfordulhat, hogy a szerencsétlen sérülések miatt a csapat nem bírja a 2-3 porondon való kb. párhuzamos megmérettetést.

    EL-ben pedig szerintem te is aláírnád ha igaza lenne az öregnek és olasz döntő lenne.

    Én késdöfésként élek meg lassan minden egyes edzői nyilatkozatot, szóval nem tudok erre egyértelmű igennel válaszolni, és gyanítom, hogy őszinte választ vársz.

Új hozzászólás Aktív témák