Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    válasz bandus #178848 üzenetére

    #178846Richard az semmi nem volt... azt egy mezei Inter is bármikor megcsinálja. hogy egy maga alatt lévő Ajax-ot megver két szerencsés napon is
    #178848bandus hogy keletkeznek a szurkolók??.. megmondom, hogy hogy keletkeznek a szurkolók. úgy keletkeznek a szurkolók, hogy először is vannak bennük olyan játékosok, akikre felfigyelsz. akik kurva jók, tetszik nagyon amit csinálnak, húzogatnak egyet kettőt hármat és beverik, és sztárokká válnak. mert személyiségek is.. és van ezekből több is. és alkotnak egy olyan csapatot, ami egyszerűen lekezd kurvára szimpatikus lenni. majd nemsokkal később már azt veszed észre, hogy imádod őket, amikor pályára lépnek és vágják a gólokat. tetszik amit csinálnak és ahogy csinálják, és amiben csinálják. tetszik a mezük, tetszik a címerük, meg.. minden
    én az Ajaxot akkor kezdtem el imádni, amikor ütötték a fradit. meg.... a világot. a barcát meg akkor, mikor elkezdték televágni hollandokkal
    és a hollandokat mikor? azt már nem tudom.. azt csak szimplán örököltem, génszinten
    na de tessék, ott van ni [link] nna ez, ez igen. ezt simán el tudom már fogadni, hogy valaki akkor oké, innenstől, csak ez az ember, meg a csapata
    : ))
    de egy ilyen kis kósza, szélösszefújt bajnoki címtől, ne már... ne legyünk már egyből délolasz fanatikusok
    mondjuk a pizzájuk az király. az tény

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák