Új hozzászólás Aktív témák

  • paatrick

    őstag

    Gondolom én vagyok az egyetlen aki az Atalanta - Empoli meccset néztem így itt egy kis élménybeszámoló:
    - Atalanta játékosok egy céllal mentek fel a pályára, 5 méternél közelebbről KELL gólt lőni. Minden ennél távolabbi esetben még 4 csel kell, vagy belevezetni a védőbe, vagy megvárni amíg 3 védő áll előttük és akkor jól beléjük rúgni hogy lepattanjon de fel lehessen írni kapura lövésnek :P
    - Empoli játékosokról biztos ódákat zeng majd a sajtó hogy milyen jól védekeztek, pedig semmi kiemelkedő nem volt benne, sokszor elég volt ha egyhelyben álltak mert az atalanta játékos úgyis beléjük vezette.
    - Majd jött a 79. perc Empoli játékos 20 méterről úgy bevágta kapus mozdulni se tudott.
    - Az egész meccsre rá lehetett volna húzni egy Benny Hill zenét hogy szórakoztatóbb legyen.

    Szóval a Fiorentina a Juventus legyőzésével megérdemelten lehet ott jövőre Európában. Atalanta meg marad országhatáron belül.

    6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

Új hozzászólás Aktív témák