Új hozzászólás Aktív témák

  • Soulfly842

    addikt

    válasz DeathAdder #147978 üzenetére

    Sosem szerettem azt a Barcát: Nekem tesze-tosza foci volt sok meddő passzal a szememben kinyírta a csapatok közötti játékot. Még akkor is, ha a hatékonysága vitathatatlan volt Korszakos zseni?

    Nem, szerintem ott mások voltak a korszakos zsenik, akik akkor voltak erejük teljében, akik ezt a játékrendszert lehetővé tették: akiknek a szuperklasszisa tökéletesen passzolt abba a Barcába: Xavi és Iniesta; s a fiatalkori Messi akinek a játéka akkor lehengerlő volt, de én még pl Puyolt is ide sorolnám ő is különleges játékos volt (az egyetlen Barca játékos, akit igazán szerettem :D )

    #147983DeathAdder

    Ők akkor már csak olyan díszítések voltak körülöttük, amiről könnyű volt továbblépni. Igaz Eto'o-nak volt még egy jó éve, de a játékrendszer magját és logikáját nem ő adta.

    A tényen viszont nem változtat. Világverő keretekkel, Brutális játékerőt képviselő Bayern-nel, vagy a City-vel már közel sem volt ilyen szintre képes.

    Egy olasz bajnokság 4-8. helyezettjével pl. semmi maradandót nem tudna alkotni, s még lehet szintet sem tartani.

Új hozzászólás Aktív témák