Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    válasz máyköl #120918 üzenetére

    Legyen így :) de valóban eléggé borúlátó lettem.

    Tavalyi volt a leg látványosabb foci az biztos, de azzal soha nem lett volna ilyen sikeres.
    Betömörülő csapatok ellen rendre ment a szenvedés, az agyatlan gégenpresszinget meg sosem bírták végig, és az utolsó 10-20 percre kifújtak mint szél a lyukból, még a Sunderland, Crystal Palece, Newcastle szintű csapatok is simán ledolgoztak meccs végére többgólos Pool előnyt. Ezért is ment el -szerintem- a másodedző és változott ekkorát a csapat. Mondjuk cselzi ellen is erős presszing ment, szóval nincs az elfelejtve, barsza ellen is szükség lesz rá.

    Ez egy sokkal felnőttebb foci szerintem, eredményesebbek a támadók is mint tavaly, csak jobbal eloszlanak a gólok, Salah-nak nincs űrszezonja mint tavaly volt (mondjuk a Hazard szint így is megvan -gól, gólpassz, kulcspassz, tackle, interception aki megint az egekig van szopkodva, Salah meg az egyszezonos csoda). Aguero meg lusta centerként azért nagyon más poszt mint Salah :) több mint dupla annyi kulcspasszal azért kiveszi a részét a csapatjátékból is rendesen, de igen, több játékperce van, sajnos neki nincs alternatívája a padon, csoda hogy bírja sérülés nélkül. Aguero helyett meg ott van Krisztus, Sterling helyett Sané, Bernardo helyett Mahrez... ég és föld azért a két csapat merítési lehetősége :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák