Új hozzászólás Aktív témák

  • Enzolord

    addikt

    válasz Tibiajax #116983 üzenetére

    Tibi, én lassan 25 éve vagyok United drukker. Nem tegnap óta. Nem azóta, hogy BL-t nyertek, nem divat drukker vagyok, nem annak drukkolok, amerre a szél fúj, vagy aki bajnok lesz éppen, nem váltok csapatot, nem drukkoltam másnak az alatt az idő alatt sem, amikor nem ment a csapatnak, United, Till I Die, és eleget hallgattam, láttam anno, ahogy a Pool drukkerek az orrunk alá dörgölik, hogy nekik mennyivel több bajnoki címük van, úgyhogy had döntsem el én, hogy akarom e, hogy ők nyerjenek bajnokságot, vagy ne. Részemről ne. És ne te mondd meg, hogy ez mi a részemről, ne kelljen magamon felül emelkedni, nem tenne jót mindenkinek, ha a Pool nyerne, nekem főleg nem, a Ciki még mindig a zajos szomszéd, és inkább ők, nekem sokkal inkább ők, mint a Pool.

    Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

Új hozzászólás Aktív témák