Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    válasz bagyulajuve #101201 üzenetére

    nem is az a baj...

    elkezdtem nézni este a meccset. középkezdés, és a juventus egyszerűen csak megszerzi a labdát, passzolgat, teszi-veszi a labdát - nem barca-módon de ahogy azt egyébként kell. kellene, minden jó csapatnak - egy kisebb csapat ellen, tanár módjára.. ha nagyon ritkán el is csípte az atlanta a játékszert és esetleg támadásba is lendült volna, chiellini tanító szépen elkísérte épp a labdást, elvette tőle, odaadta pjanicnak és kezdődött újra. 20-30mp-enként kiugratják menetrendszerűen az argentin éket, aki lő.. kapura
    ha kivédték, gyorsan újra elveszi valamelyik sárga mezes a labdát és ismét teszik a dolgukat, nyugalommal, profi módon
    szóval az egész alatt én azért éreztem egyre rosszabbul magam, mert az én csapatomtól én ilyet nem látok. nehéz így leírni az egészet, egyszerűen csak látok játékot, profizmust, megkérdőjelezhetetlen stabilitást a torinói csapatnál és könnyezve ismertem be magamnak ismét, mennyivel jobb csapat, mint a szájbakúrt, kutyaütő, reménytelen milánói kedvenceim..... annyival, de annyival
    bármennyire is utálhatom a torinói zebrákat, csak a vak nem láthatja a tényeket. miért lehet a juve bajnok olaszországban és miért nem, mondjuk egy inter...
    fszom az egészbe amúgy meg

Új hozzászólás Aktív témák