Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    válasz Tibiajax #100770 üzenetére

    Most akarják elvinni tőlünk Emersont (balbekk) és Dzekot, 60M€-t fizetnének, vagy bevonnák Batshuayit kölcsönbe.
    Elvileg 65-öt kér a vezetőség.

    Mondjuk én lehet még benne is lennék ha posztra cserélnénk, Emerson out - Kenedy in és Dzeko out - Batshu in és nem csak kölcsönben plusz kis pénz kb 8-10 millió.

    De versenyben van Conte agyában Dzekoval Crouch is. :D Korábban Carroll is képben volt de sérülés miatt off.

    Strootmant is odaadjuk ha kifizetik a kötvényét :D , 45M€ + a londoni 8-10M€ és így lenne pénz egy valamire való jobb szélső támadóra és egy a keletkezett űrt betöltő jó kis középpályásra.

    Alissont viszont megtartanám, PSG 50M€ és Liverpool-Real érdeklődés ide vagy oda. Mutatói alapján jobb lábbal pl mint Neuer, beszéltek is róla a DigiSporton hogy brutál a statja, és amúgy is nagyon megszerettem.

    Nem is értem miért nem én vagyok Monchi helyén. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák