Új hozzászólás Aktív témák

  • t-bali3

    senior tag

    Sziasztok!

    Két hete csatlakoztam a futók népes táborába és örömmel írhatom, hogy egyelőre még elég lelkes vagyok :).
    Köszönöm a futás.net-es cikkeket jól jöttek, mert őszintén szólva nagyon nem voltam képben semmivel idáig.
    Az utóbbi 5 évben nagyon lusta voltam és kb nem sportoltam semmit, de most úgy éreztem ideje tenni végre valamit. Pesti lakosként a Margitszigeten futom a köröket vagyis a körömet, mert még csak 1 körig jutottam, a fokozatosság elve miatt.

    Nagyjából DopeBob idejét hoztam 5,3 km 36 perc, lett volna még több bennem, de nem akarom megerőltetni magam nehogy baj legyen. Arra ráérek még :)
    ((#2909) DopeBob: egyébként estefelé nagyon szép futóidő volt, reggel mondjuk kevésbé)

    Bocsi, hogy ilyen hosszú lett a felvezetés, a fő kérdésem a következő lenne:
    Sikerült a páromat is rávenni, hogy járjon ki Ő is, azonban neki sajnos még nincsen futócipője, tudnátok ajánlani egy-két boltot ahol nagy a választék és kedvére keresheti az igazit? Olyan hely kellene, ami nem egy konkrét márkabolt, hanem több márka is van és könnyen megközelíthető tömegközlekedéssel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák