Új hozzászólás Aktív témák

  • Csak rosszindulatúan poénkodtam nemrégiben, de nem gondoltam komolyan. Viszont amit most láttam, olyat még soha nem vettem észre, és talán igazzá vált a poén. :(

    Nézzétek meg a gólt:
    [link]

    1. A Granada jobbhátvédje látja, hogy Alba elfut oldalt, mégis egy pillanatra megtorpan, hogy Alba lépéselőnyben legyen és pont ki lehessen ugratni. De nem ez a szembetűnőbb.

    2. Középen Suarez befut a labdáért, és mindezt a Granada balhátvédje és a bal középső hátvédje csak állva nézi, nem akartak vele futni, hogy megelőzzék, míg a jobb középső hátvéd azért elkezd futni (de az sem mindent bevetve), csak hogy alibi módjára odamozogjon, hogy úgy csináljon mintha megpróbálná elvenni. Ilyet még profi fociban nem láttam, voltak már korábban is megérzéseim (azokat is spanyol kiscsapatok követték el a Barca és a Real ellen), de ennyire szembetűnő eset még nem volt, hogy ennyire átlátható legyen, hogy engedték a Barcát gólt lőni. Mert ezt engedték. :( Meg kell nézni vagy ötször a videót, és látszódni fog, hogy a Granada hátvédjei egyesével meg sem próbálták elvenni a labdát. Ez le van zsírozva, kristálytiszta. :O Szemmel látható bunda. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák