Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    válasz Citroware #78335 üzenetére

    Mindegy is, lényeg hogy megint azt formát hozza statisztikailag is amikor Suárez párosa volt.Kíváncsi leszek ez a funes mori mennyi eltiltást kap majd.
    Suárez 8-10 et kapott azért mert harapott maradandó sérülésokozás nélkül, és állítólag (mai napig tisztázatlan) rasszista megnyilvánulása volt.
    Nos ezzel szemben ez a marha szánt szándékkal széttaposta origi bokáját, elkezdett pattogni a bírónak és nem is bocsánatot ment kérni hanem elkezdte csókolgatni a meze címerét.

    Persze most mindeki odáig van mert 2 napra rá a twitterén nyilvánosan kért elnézést a történtekért, igazi empátia, bokámat lefosom mindjárt.
    Nyilván a klubnak is szerepe van ebben, és szinte biztos vagyok hogy nem is lesz a piros lap utáni 3 meccsnél több eltiltása.

    (#78337) MikE008 - tényleg olyan mint egy leányálom :D Mint amikor fifában a leggyengébb csapattal játszottam és megnyertem a bajnokságot, ezt most élőben láthatjuk, hihetetlen.
    Én már sokkal inkább arra vagyok kíváncsi hogy mi lesz a leszterrel a következő szezonban :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák