Junior C#.net szoftverfejlesztő – Diákmunka ősztől - Ozeki Kft.

Cég: Ozeki Kft

Feladatok

Informatikai Karon tanuló hallgatók jelentkezését várjuk szeptemberben kezdődő diákmunkára. Dolgozz nálunk, ha szenvedélyesen szeretsz programozni és érdekelnek a legújabb kommunikációs technológiák (WhatsApp, SMS, WebRTC). Nálunk rugalmas munkaidő és szakmai fejlődés vár!

Jelentkezz minél hamarabb a job@ozeki.hu e-mail címen, hogy már ősztől piacképes tudásra tegyél szert!

A legújabb kommunikációs technológiák
Mobilkommunikációs alkalmazásfejlesztéssel és tervezés
Peer-to-peer alapú architektúrák
Modern hálózati üzenetküldési módok
Vállalati Chat- és mobil app fejlesztés
SMS gateway, WhatsApp kapcsolat és más üzenetküldő rendszer fejlesztése
És még sok más szakmai kihívást jelentő feladat

Végzettség

Érettségi

Nyelvtudás

Angol

Szenvedélyesen szeress programozni és törekedj arra, hogy kiváló minőségűek legyenek a programjaid
Objektum-orientált szemlélet
Megbízhatóság, együttműködés, pontosság
Motivált a folyamatos szakmai fejlődésre

Munkakörnyezet

4032, Debrecen, Nagy Lajos királytér 1-5.

Szakmai tapasztalat

Nem elvárás.

Az Ozeki Kft 2000-ben alapított, magyarországi központtal működő informatikai vállalkozás. A cég független, piaci alapon finanszírozott vállalkozás. Kizárólag saját fejlesztésű informatikai termékek előállításával, és a világpiacon történő forgalmazásával foglalkozik. A cég több tízezer külföldi ügyféllel bír, a világ szinte valamennyi országában tud helyi referenciát felmutatni. A cég központja Debrecenben található.

Egyéb juttatások

Nincs egyéb juttatás

Bruttó fizetés

0 - 0 Ft