Új hozzászólás Aktív témák

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz 7600 GS #57868 üzenetére

    Én egy szóval sem írtam ,hogy minden a legnagyobb rendben.
    Kiemeltem pár tényt ami segíthet megérteni ,hogy miért nem szabad elvárni a gálázást minden meccsen , miért kell türelmesnek lenni a Barca szurkolóknak.

    Egy Bilbao Villarreal ne legyen annyira lenézve hiába állnak jelenleg szarul.

    Tudod például nekem mennyire kurva unalmas azt látni a Barca meccsek 99%ban ,hogy 11 emberrel védekezik az ellenfél 2 sorban 25-30 méteren belül az első gólig ? Nagyon...Nem véletlenül hoztam fel a Madridos példát ,hogy nektek meg pont az a baj ,hogy a kicsit felszívják magukat és mennek előre ( hidd el az jobb mint ha mindenki bekkelne ellenetek is ;) )
    Erre jó megoldást talán a Pep érában lehetett látni amikor átadták a területet az ellenfélnek , vagy a 3 védős felállás álltak ki.
    Mindegyik kivitelezhetetlen jelenleg.

    Szóval idén aki 3-4-5 kupára számít nincs képben , ha egyet elcsípünk én már elégedett leszek.Viszont ezzel a kerettel ha összeáll jövőre jönni kell a BLnek :)

    Realozásba most nem megyek bele de ha gondolod kifejtem :)

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

Új hozzászólás Aktív témák