Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    válasz NyxNyxNyx #56162 üzenetére

    Látszik h nem nézek Real meccset, a VB-n meg úgy egyébként amikor látni szoktam, akkor mindig jól játszott.

    Huhh mindjárt meccs, de várom már, kíváncsi vagyok Mario, Lallana, Lazar közül lesz-e valaki kezdő :U
    Ja és rohadtul tartok Pocettinotol :DDD

    ___
    Agger.

    Áhh hagyd, felbasz nagyon :(

    BR kukázta már a múlt szezonban is, pedig meggyőződésem, hogy a Pool (és a PL) egyik legjobb KH -ja.
    Lovren 20 milliós igazolás, jó-jó meg minden, de Aggertól nem jobb, valamiért nagyon nem kedvelte BR, pedig csupaszív játékos aki imádta a Poolt, ezért pipa is vagyok rá.
    Nem sok ilyen ember rohangál mostanában a mai világban, ráadásul olyan aki ilyen játéktudással is rendelkezik.
    Másrészt 29 éves létére visszatérni nevelőegyesületéhez szerintem nem a legjobb döntés, ráért volna 35 évesen is.

    Búcsúlevele:

    "A Liverpool óriási részét képezte az életemnek és a családoménak is, úgyhogy hihetetlen nehéz volt elhagyni a klubot."

    "Megadódott a lehetőség, hogy visszatérjek a Brondbyhez és a karrierem ezen szakaszában jó döntésnek éreztem ezt."

    "Sehova máshova nem akartam menni. Sok ajánlatot utasítottam el Premier League és európai csapatoktól is."

    "Szeretném megköszönni a Liverpool-szurkolóknak, hogy egész karrierem során támogattak engem és a szívélyes fogadtatásukkal mindig is ösztönöztek."

    "Ez volt az otthonunk és boldog voltam, letelepedtem. Azonban úgy éreztem, hogy kevesebb lehetőséget kapok és a Premier League követelményei már nehezek nekem. Kételkedtem abban, hogy megfelelek-e ezeknek."

    "A klub nagyon különleges és az életem nagy részét fogja képezni. Minden egyes meccs az Anfielden egy megtiszteltetés volt."

Új hozzászólás Aktív témák