Új hozzászólás Aktív témák

  • viharhozo

    addikt

    válasz Sickboy25 #52147 üzenetére

    Ne mar, a bronzmeccsek a legjobbak. Gyakorlatilag nincs tet, mindig sok a gol, itt is kinez egy golzaporos meccs, ha a brazilok nem allnak be teljesen.

    A hollandokat vhol sajnaltam, de be kell latni 240 perc alatt 0 gollal nem kene vb-dontot jatszani. Az argentinoknak se volt sokkal tobb, de valami megis. Raadasul csak Robbenen lattam azt, h kepes vmit erdenben hozzatenni a meccshez.

    Ez a megerdemli/nem erdemli meg eleg nagy hulyeseg, de az argentinok kb. a legkonnyebb agrol, a gorog foci legszebb hagyomanyait felelevenitve szenvedtek be magukat a dontobe, szoval ha vkire, akkor rajuk nehez ezt mondani.

    A dontoben nagyjabol az a kerdes, ki lovi az elso golt, a jobb keret miatt erre a nemeteknek azert nagyobb az eselyuk, de nagy penzt nem szivesen tennek rajuk.

    A Bayern felkeszulesenek azert odaver rendesen a vb, 15-16-ig itt lesz a keret fele, aztan mennek nyaralni, de aug. 13-an Dortmundban szuperkupa-donto, 24-tol bajnoksag, a tobbi csapat meg mar edz, szoval izgi lesz.

    Demichelis vagy Podolski vilagbajnok lesz, izlelgessuk!

    [ Szerkesztve ]

    Durvasága miatt töröltem - moderátor.

Új hozzászólás Aktív témák