Új hozzászólás Aktív témák

  • baluka26

    veterán

    Érdekes, valamiért nagyon jó arcok utóbbi időben a Chelsea-s védők.

    Miután Luiz is biztosította Agüéro-t, hogy nagyszerű ember és sportember a bocsánatkérése miatt a Szerb is beszélt még akkor telefonon Suárez-zel, és biztosította arról, hogy nincs harag véletlenül sem köztük.

    Egyébként O'Sullivan Suárez-ről:
    „Láttam, ahogy Suárez megharapja a Chelsea játékosát, és meg tudom érteni, miért tette – mondta O’Sullivan. – Velem is hasonló történt, amikor a Stephen Hendry elleni meccsen fogtam magam (megjegyzésem: 17 frémes játékban, 4-1-es Hendry vezetésnél történt ez, amikor Ronnie kihagyott egy pirosat) , és kisétáltam a teremből. Ha mindenképpen nyerni akarsz, a nagy erőlködésnek olykor görcsölkés a vége, és ezen az érzésen nem könnyű uralkodni. A menedzserem szervezett egy találkozót Steve Petersszel, akiről azt mondta, nem csak kifényesíti az autót, hanem a motorház alá is benéz. Nagyon átfogó munkát végez, amiből Suárez is hasznot fog húzni, és biztos vagyok benne, hogy ha a Liverpool megszerezné, hogy csak neki dolgozzon, öt éven belül bajnok lenne a csapat."

    They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

Új hozzászólás Aktív témák