Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    válasz atee_13 #140581 üzenetére

    Werner volt az elsőszámú kiszemelt, aztán Sarr, aztán Jota.

    Én sem gondoltam hogy így beválik, meg alapból nem is örültem neki mert portugál, de szerencsére egyelőre nem tűnik annak a picsogós fetrengős fajtának :))

    Amúgy még Tsimikas volt ilyen 4. számú kiszemelt arra a posztra, elsőszámú volt Jamal Lewis, aztán Sergio Reguilón meg még egy tag, már nem is emlékszem ki :D

    Robertson nem rémlik hogy B terv lett volna.

    De ő a legszebb lakmuszpapírja az elemzőrészleg hatékonyságának, amivel gyakran szeretnek példázódni, hogy míg a sziti kilóra megvette az akkori legnagyobb fenszi balbunkót Mendyt, addig itt iszonyú sok adat és játékos közül Robertsonra bökött a rendszer és őt szúrta ki az egyik elemző, adat alapon, aki nyilván a lőtéri kutyának nem kellett a csont nélkül kieső Hull Cityből, akik 81 gólt kaptak, de azt mondta a statisztika és a csapatvezetők hogy nekik ő kell, mert előrefelé passzol és minden egyes passza után növekszik a csapat gólszerzésének a várható értéke. (Az adott modell arra alapul, hogy minden egyes passz után az adott labda helyzetétől az ellenfél játékosának helyezkedéséhez viszonyítva van egy alogirtmusuk amiből várható értékeket számítanak. Tehát a gólszerzés várható értékét számítják minden egyes passz után ill. minden egyes játékszituáció után. Ezt folyamatosan modellezik, és tudják vizualizálni, hőtérképpel is, és persze nézik a passzokat, hogy kinek hány átadása van, milyen hosszú stb.. de a döntő momentum az volt, hogy az ő passzai után nőtt-e a várható értéke a gólszerzésnek, vagy nem).

    Úgyhogy tényleg rohadt hatékony az elemzőrészleg, gyk csak az a flop aki nem bírja terhelést, és állandóan sérült (Keita, Oxlade), meg persze Karius :DDD

Új hozzászólás Aktív témák