Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterhappy

    őstag

    válasz Ringman #104993 üzenetére

    Gyakorolhatják és hirdethetik a nemzeti öntudatukat. Nem sokszor látni egy helyen, egy célért küzdeni a Barca és pl. az Espanyol játékosait. Ugyanez igaz pl. a Székely válogatottra, hogy csak egyetlen példával éljek.
    Túlmutat ez a két futball$zövetségen :)

    Sőt, még különböző tornák, világbajnokságok is van ezen válogatottak számára.

    @DeathAdder: én nagyon boldog leszek, ha Griezmann a Barcában köt ki, főleg az elmúlt átigazolási szezonokból kiindulva, mondhatni aprópénzért. De nem igazán látom még magam előtt, hol és hogy illeszkedne Ő a csapatba. Ha nem távozik sem LS, sem Dembélé, akkor talán Messi középpályás játéka lehetne a megoldás, kérdés ehhez Ő miként áll hozzá.

    Messinek valószínűleg pályára kellett lépnie szerdán a szerződés értelmében.

    szerk1: elnézést, ebben a topicban nem is szóltam még hozzá korábban; szóval sziasztok :)

    szerk2: Gianluigi épp most jelentette be, hogy elhagyja Torinót, visszavonul. Bár soha nem voltam Juve-drukker, óriási ikonnak tartom, az utolsó mohikánok egyikének, szegényebb lesz nélküle a klubfutball.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák