Új hozzászólás Aktív témák

  • 7600 GS

    addikt

    89 hsz, tegnap este óta. :)

    Ha még Rafael kezezését is befújta volna, akkor ide sem merném már tolni az orromat, de komolyan. :DDD Lopez esetet meg remélem nem gondoljátok komolyan, ilyenért még nem láttam pirosat. Az a terület a kapusé, kis túlzással azt csinál amit akar.

    Cristiano Ronaldo: "Nem tudom elmagyarázni, hogy hogyan érzek. A szurkolók fogadtatása miatt szégyenlős voltam, nem úgy játszottam, ahogy szoktam. Soha nem tudni, hogy mit hoz a jövő. Ebben a pillanatban boldog vagyok Madridban és itt akarok lenni."

    ...

    "Nem ünnepeltem a gólomat, de belül boldog voltam. Nagyon tisztelem azokat a szurkolókat, akik hat éven keresztül támogattak engem. A legfontosabb, hogy nyertünk, és nagyon boldogok vagyunk. Elvégeztem a munkám, ami az volt, hogy győzelemhez segítsem a Real Madridot, és továbbjussunk. Betaláltam a Bernabéuban és most itt is"

    Korona mögött értékel

    salival: Ez egy nagyon szép eredmény, csak ha megnézzük a két keretet, akkor elég nagy differencia volt köztük. :)

    Annyit még hozzátennék, hogy José sokkal jobban reagálta le a kiállítást, mint Ferguson. Nagy pacsi az utóbbi 1 hét történéseiért a portugálnak, tanult a tavalyi hibáiból.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák