Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #183968 üzenetére

    Amúgy bármilyen furcsa, de egy újból megerősített kerettel megnézném mit tud a Roma ha csak bajnoki van, plusz a kupa. Persze csak úgy, ha nincs semmi esély a BL-re.

    Allegri meg lehet nem a legszebb focit nyomja, de nézd meg, ott az eredmény. Nem bajnoki cím, most mondhatnám hogy üdv a nem kisajátított bajnokságban, de egy nem ennyire kifutott idényt produkáló csapat ellen megint ott lenne a Juve. Lásd korábban kétszer is alig maradt el a Roma a második helyen pedig az a Roma akkor érdemes volt a címre...

    Elengedni én a B-ben sem tudnám a Rómát, csak most telefonról néztem bele a meccsekbe, a hétvégék most programokkal, kirándulással meg bográcsozással teltek. :)
    Jobb is így, kevésbé hozott le az életről a dolog, hogy közben jól éreztem magam.

    Tibi, lásd az utolsó bekezdésben. Kószáltam erdőn mezőn hegyen barlangban meg tó mellett is. :D
    Persze hogy nincs kérdés a döntőben, hát ki más fogna meg egy olasz vezette Madridot mint egy olasz csapat?! :D

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák