Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    válasz Ringman #140783 üzenetére

    a tizenegyesig néztem a meccset, nem bírtam tovább
    figyelj:) a madridban, nem volt ramos, nem volt benzema, se a romboló kázemíró.. :)érted. a három, talán legfontosabb láncszem hiányzott. ÉS még így sem tudtak semmi érdemlegeset kezdeni velük. pedig a felállás nem volt szar, hátul tök jó volt, én is pont így vártam, kp is úgy ahogy, jó vidalt tudjuk hogy már lassú meg idióta is, de legalább szívvel játszik, és szutyok perisic helyett is más volt a pályán, elöl is megvoltunk. és bazmeg.... így se, semmi
    sőt, betéved egy veszélytelen, senki száncsó vagy ki a rák madridi a tizenhatoson belülre és már be kell akasztani hátulról egy barellának. valami vicc az egész. és onnantól meg ugye már tök mindegy is

    vidal meg a többi lassú, öreg fos helyett teljesen más játékosok kellenek, fiatal, tehetséges akárkik. akár olaszok is jók. mert barella is jó, sőt, mert a hollanadok ellen rögtön tud brillírozni, meg a válogatottban, meg kis olasz csapat ellen is
    és contet meg el kell rabolni, el kell tüntetni valahogy és tök más felfogású német vagy portugál edző kellene..lehet, még villas-bojas is jó lenne
    hát vagy simeone, nyilván. de az marad álom

Új hozzászólás Aktív témák