Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    válasz sh4d0w #140449 üzenetére

    tőled meg azt nem lehet elvárni, h ne utáld a barcát is, meg messit is.
    de ez még el is fogadható, én is utálom a bayernt, nehéz is objektíven nyilatkoznom velük kapcsolatosan, hidd el. pont annyira, mint neked messivel

    csak az a baj, tudod, hogy Messi már letett pár dolgot az asztalra, a világon mindenki elé. hát így a több mint tíz év alatt. Botka meg, asszem még semmit
    ez a különbség. és igen, látod, megteheti még azt is, hogy sétál a pályán.
    persze, tudom, hiba is volt felhozni egyáltalán az argentint. ezt elismerem. de legyen akkor az a srác a spanyoloknál, aki a 1st half vége felé állt be, középpályára. sose hallottam róla.
    de úgy forgatta a németeket, úgy tartotta a labdát, aztán megindult, leadta, stb, sok gólos vezetésnél persze, öröm volt nézni
    ő egy nemtudomki spanyol volt

    ja, de ne, őt se hozzam fel, ő spanyol, Botka meg nem, csak egy magyar profi. oké
    ráadásul fejben sincs mindig ott. meg most nem is úgy jöttek ki a lapok neki, h normálisan tudjon a labdába érni. meg még köd is vót
    viszont azt nem értem meg még mindig, mi a fsznak engedik fel akkor, vagy kéreckedik fel a pályára akkor, ország világ elé? minek? ezért?.. megilletődött a törököktől??
    ha nincs fejben ott, meg rosszabb napja van egyem a szívét, amiről ti annyira beszéltek, akkor ne menjen fel. majd felmegy legközelebb
    addig meg menjen vissza a falhoz és gyakorolja a passzolást

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák