Új hozzászólás Aktív témák

  • bagyulajuve

    addikt

    válasz Noukoum #137336 üzenetére

    Álljon már meg menet, attól, hogy sokan pl NSO-n (vagy akárhol) így állnak hozzá a magyar focistákhoz, az lehet, de pl én (vagy ismerőseim) sosem szurkoltam egy magyar játékos sikere ellen sem, beleértve Balázst is. Kinn voltam az egyik első felnőtt csapatos edző meccsén, még nem is volt NB1-es meccse sem, és cimbimmel pont azt beszéltük annak idején, hogy ebből a gyerekből monogámiában retardált nagy focista lesz és az lett

    Dzsudzsákot én védtem mindig az átigazolásai kapcsán, mert azért sokan azt mondják, hogy az Anzsiba menetellel elrontotta a karrierjét, ami igaz is félig is, ugyanakkor, aki ismeri a teljes történetet az tudja, hogy a PSV a legtöbbet ki akarta szedni Balázsból és ezért került oda. Voltak nyugat európai erős középcsapatok, akik 6-8 millió eurót - de ennél többet nem - áldoztak volna érte és ez sajnos beszűkítette a lehetőségeit.
    Amúgy Moszkvában is bőven megállta a helyét.

    ui: jó lenne, ha nem mocskoznád/birkáznád a saját néped - ezt meg teheted magaddal, de engem ne vonj bele ebbe az általánosításba

    Resistencia eterna

Új hozzászólás Aktív témák