Új hozzászólás Aktív témák

  • ZavaBalazs

    őstag

    válasz viharhozo #137160 üzenetére

    úgy hallottam, hogy azért nem rúgják ki Wagnert, mert nincs rá pénz.

    Datsyuk: az a jó a bajnokság lebonyolításában, hogy (szemben mondjuk egy forma-1-gyel) egy domináns csapattal is lehet tartani a tempót, ha a többi 16 ellen hozod amit kell. durva példa: cseréljük ki a többi csapatot a magyar megye3 mezőnyére, a bayern és a bvb is 32-0-0-ra hozza a meccseit, és az egymás ellenin múlik a bajnokság. bízzál már a csapatodban annyira, hogy a liga náluk gyengébb részével (tehát a maradék 16 csapattal) tudnak mit kezdeni :) pont most simázták le 3-0-ra azt a csapatot, amelyik legutóbb megverte Flicket :P , a padon is minőség üldögélt, ami idén főleg fontos lesz (a bayern + válogatott játékosok azt hiszem átlag 3,4 naponta játszanak idén :Y nem tudom, hogy ezt félidőig, vagy egész évre számolták)
    szuperliga: úgy tudom Rummenigge egy elég nagy ellenzője, meg az utóbbi időben semmi mozgolódás nincs ezen a téren, nem hiszem, hogy közvetlen fenyegetne a veszélye.

    ui.: az, hogy a pulisok a tavalyi roppant izgalmas bajnoki szezonjuk után mit gondolnak, annyira nem izgat. ;]

    wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

Új hozzászólás Aktív témák