Új hozzászólás Aktív témák

  • Datsyuk

    aktív tag

    válasz kacsyx #132371 üzenetére

    Már egyszer volt ez a vita. Igazából a bayern szurkolóknál ez nagyon érzékeny téma ahogy észrevettem. De Hitzfeld és Honess már nyilatkozta ezzel kapcsolatban:

    Hitzfeld:„Es ist die Strategie von Bayern München, dass man nicht nur sich stärkt, sondern auch die direkte Konkurrenz schwächt“, sagte der Ex-Trainer beider Vereine: „Und Dortmund ist der große Konkurrent. Von daher ist das klar Strategie.“
    Honess:„Das haben wir früher mal gemacht, aber das kann nur ein Nebenaspekt sein.“

    Szóval nincs ezzel semmi gond. Ilyen a biznisz, de attól még nem lesz szimpatikus. Ahogy a Barca kiszemelteknél is feltűnően sok elkezd sztrájkolni, hogy nyomást gyakoroljanak az adott klubbra.
    A Bayern meg szeret ingyen illetve nyomott áron igazolni .....X készpénz, ha nem hosszabítasz. Amit majd aláírás bónusz címszó alatt megkapsz persze nálunk(Nübel, Goretzka, Lewa, Wernern).
    De már mondtam, ilyen a biznisz. Nem tudom miért ennyire érzékeny egy rekordbajnok szurkoló közönsége a témát illetően.
    Dortmund is kezdi ezt és én se kapálózok kézzel lábbal, hogy nem igaz. Mert van benne igazság.

Új hozzászólás Aktív témák