Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    válasz Tibiajax #127028 üzenetére

    Na igen, sajnos.
    A 80. perceben 0-0, akkor az fix, hogy a Juventus nem fog kapkodni. Egyszerűen elhiszik, hogy úgyis jön az az egy amivel megnyerik, és így is lesz, mert olyan szintű magabiztosság, koncentráció, mentális stabilitás jellemző rájuk, hogy amikor valaki kihagy abba a résbe ők azonnal higgadtan beszúrnak.
    A Roma és az Inter játékoskeretének a nagyobb része olyan mellettük -persze túlzással-, mint amikor ifista néz az aláírást osztó bajnokra.
    Ez a győzelem magabiztossága, ott ők mind bajnokok lettek és elhiszik, egyszerűen nem létezik náluk más opció.

    Viszlát: Oh, nagyon köszönöm. Csendes, 99%-ban read only követője vagyok a filmes topiknak, és potn láttam a hosszú írásod amiben benne van. Tervben van, csak egyelőre nem találtam sehol. Esetleg abban tudnál segíteni, hogy hol tudom megnézni?

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák