Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    válasz mephi666 #126524 üzenetére

    Nem varrnám a nyakába 18 éves a srác.. nagyon jól játszott, és egyet hibázott. Egyébként meg az ellen focija pont arra épül hogy letámadjon és hibára késztesse az ellenfelet. Sokkal nagyobb játékosok is hibáztak már ilyen nyomás alatt.

    Szerintem akkor is kikapnak, ha nincs az a hiba, egyszerűen 3-0 után elkezdett kibaszott nagyképűen lazázni, sarkalgatni, és teljesen visszavett a liverpool (valahol érthető, hétvégén Leicester), de a Salz megmutatta hogy nem szabad őket félvállról venni, egyenlítés után viszont azonnal visszavették a kezdeményezést, lehet nagyképűen hangzik de egy pillanatig nem gondoltam, hogy ezt a meccset nem nyerik meg, összességében azért más dimenzió a két csapat.

    Legnehezebb meccsén meg túlvan a Salz, bőven lesz keresnivalójuk a Napoli ellen is, Szoboszlai megmutathatja magát :) meglehet a továbbjutást is, de az EL minimum.

    nem követtem soha a salzburgot, de honnan akasztották le ezeket a fürge, technikás kínaiakat/koreaiakat/japánokat?

    Nagyon jó szakmai modelljük van, látszik ez a Lipcsénél vagy az F1-es csapataiknál is :K

Új hozzászólás Aktív témák