Új hozzászólás Aktív témák

  • LyonnaisFan1

    őstag

    Országos elitben a miskolcon folyó akadémia.

    " Milyen eredménnyel zárult a 2019-es auditunk?
    - A Double Pass három klasztert határozott meg a magyar labdarúgó akadémiák besorolására. A 3. klaszterbe tartozó akadémiák kapták a gyengébb értékelést és ők nem is használhatják majd az akadémia megnevezést. A gyengébben teljesítő akadémiáknak az audit folyamat költségét is ki kell fizetniük. A 2. klaszterbe tartozó akadémiák már akadémia minősítéssel rendelkeznek, míg az 1. klaszterbe tartozó akadémiákon folyik a Double Pass szakemberei szerint a legjobb munka az országban (ezek a kiemelt státusszal bíró akadémiák). Örömmel jelenthetem, hogy a DVTK Labdarúgó Akadémia hatalmasat lépve előre a legmagasabb besorolást kapta, és öt másik akadémia társaságában az 1. klaszterbe tartozik. Óriási öröm, és egyben felelősség ebbe az elit társágba tartozni."

    … … ahha.
    Én meg akkor vadászrepülő vagyok, és fradista.

    Stabil "A" válogatottat évek óta nem tudunk adni, az ifisták teljesítménye látszódik a Uxx bajnokságokon.
    És mondja ezt a Sütő Szilárd. Inkább nem is folytatom.

    As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

Új hozzászólás Aktív témák