Új hozzászólás Aktív témák

  • 7600 GS

    addikt

    válasz baluka26 #10470 üzenetére

    Nyújtott lábbal menni egy labdára meg elkésni egy kiütéssel azért nem ugyan olyan dolog szerintem. Na mindegy, nem akarok én vitatkozni senkivel sem. De mondjuk szimpi volt Vidic-től, hogy abszolút nem reklamált. Talán még pacsiztak is utána Lopez-zel.

    Amúgy a Ramos-Rafael féle lerántásért túloldalt Evra sárgát kapott Mariska ellen.

    Szépen bevetődött elé Patrice. :D Nem mondom, lehetett volna fújni Ramos-ét is. Egyébként meg ezektől függetlenül is megnyerhette volna a meccset a Manchester, még a kiállítás után is. Illetve éppen hogy a kiállítás után lettek veszélyesebbek. Nekem rémlik valami meccs, szintén angol és spanyol csapattal, ahol 10 emberrel ki tudtak egyenlíteni 2 gól hátrányból. Szerintem tudod, hogy melyik meccsre gondolok.

    Korábbi FIFA bíró, Graham Poll: "Minél többet nézi az ember az eset újrajátszásait, annál inkább látja, hogy miért érezte a török játékvezető a piros lapot a megfelelő szankciónak"

    Én a piros lap - nem piros lap témát részemről lezártnak tekintem, nem szeretnék vele többet foglalkozni.

Új hozzászólás Aktív témák