Új hozzászólás Aktív témák

  • misi_belucci

    tag

    válasz DigitXT #3141 üzenetére

    Nyilván a csapat neve is PH!, ezért a fórumtagoknak helye kell, hogy legyen!
    Ezért is alapitottad annak idején a csapatot.

    De azt is el kell ismerni, hogy a nem fórumtagok nélkül biztos nem itt tartana a csapat!
    ( Az induláskor nem tudom, hogy bárki is gondolta volna-e, hogy ott leszünk a ranglista legelején...)

    Talán egy "szabályt" javasolnék:
    Ha valaki bármilyen oknál fogva nem tud játszani pár napig, az jelezze előre.
    Akár itt, akár chaten.

    Hogy kit lehetne kirakni adott esetben?
    Hát ezen el lehet moralizálgatni.
    Vannak még olyan tagok, akik a "nagy toborzás - gerillázás" idején jöttek a csapatba, de elég gyenge pontokat hoznak + nem is igen fejlődnek.
    Talán őket.

    De nekem nincsenek ilyen nagyratörő, "globál-kapitalista" terveim, hogy csak azért rúgj ki valakit, hogy a csapat mondjuk 2 helyet előrébb lépjen.
    Azzal egyetértettem, amikor az 5-7 inaktiv játékos ki lett rakva. Örülök, hogy ilyen jó tagok jöttek a helyükre.

    Ez a team event még nagyon az elején jár, még sokat fog rendeződni. Emberek jönnek-mennek, szerintem a top csapatokba még sok jó játékos szeretne beférni (gondolom hozzánk is).
    Van egy ötletem:
    Mi lenne, ha valaki belépkedne más csapatokhoz, és ott a chaten próbálna elcsábitani embereket? :D :D :D

    Az ilyen limitek meg tényleg csak a szórakozás rovására menne, mint pl. minimum heti 100km vagy 25000 pont.
    Meg szerintem a csapat nagy része meg is tesz minden tőle telhetőt.

Új hozzászólás Aktív témák