Új hozzászólás Aktív témák

  • NightGT

    senior tag

    válasz smkb #19932 üzenetére

    Nyilván konkrét számokat egyikünk sem fog tudni elővenni (meg ez nem is az a topic), így talán felesleges is vitatni...szubjektív tapasztalataink vannak, amik de facto hitkérdések.

    Viszont nem hinném, hogy a Porsche, meg a BMW is vééletlenül, illetve poénból teszteli mádáfákin Afrikában is az autóit, az ottani utakon, és kimerítően...

    Valamint ha vki azt gondolja, hogy Mo-n nincs vásárlóképes réteg, az nézzen körül Bp-n. Illetve számolja ki, hogy mennyi ilyen meg olyan pénz "tűnik el" a magyar államháztartásból, aminek viszont ott kéne lennie, de hogy helyette hol is van...

    Illetve ami a Keletet illeti, azért ilyen Kijev, Moszkva, Sz.pétervár című helyeken egyszer elmennék bulizni...vagy épp Belgrádban, Zágrábban, akárhol máshol is...nézd. Szerintem nálunk, meg azoknál nem azért van csóriság, mert nincs, hanem azért, mert egy szűkebb réteg szív fel jóval többet abból, ami van. És azok bizony luxus/high-end cuccokra költenek itt keleten rendesen.

    Ezenkívül Németország sem csak München vagy Stuttgart, mint ahogy Anglia sem csak London-belső. Nemtudom...számokra kíváncsi lennék, de nem lepne meg, ha prémium termékek szintjén nem lenne túlzottan lemaradva a kelet.

    Persze hogy mindez releváns-e egyáltalán a 21ik században a jövő szempontjából, amikor a piac már a németeknek is kínát jelenti, az nem biztos...

    NGreedia-t mondjuk meg lehetne kérdezni...:) Én csak a lokál határmenti 12 ezres kisváros pc-s boltosával vagyok jóban, aztmondta, rakatják itt össze a 600 ezres konfigokat rendesen...meg a legolcsóbbakat, csak épp a középkategóriát, azt nem

    Edit: amúgy meg valóban, igazatok van. Mert az is egy létező jelenség, hogy a vásárló sír mint a kisgyerek, de aztán mégis megveszi...szvsz a marketingesnek a hiszti csak azt jelenti, hogy faja, van érdeklődés, megy ez.

    [ Szerkesztve ]

    Speed is the only truly modern sensation

Új hozzászólás Aktív témák