Új hozzászólás Aktív témák

  • #16741888

    törölt tag

    Amugy nekem van egy olyan erzesem hogy Zidane ezzel a durva A B csapatos rotalassal egy forradalmat indit el... Egesz egyszeruen az latszik hogy akarmekkora sztar valaki nem tud vegignyomni 60 meccset... egy fenykoraban levo Ronaldo sem, a szezn vegere megy a szenvedes plane ha klubvb van szponzori rendezvenyek vannak stb. Ehhez kepest ezen a meccsen klubvbvel, gyoztes bajnoksaggal olyan friss volt a csapat mintha most kezdenek a szezont. Szerintem ezt mindenkinek fel kell ismernie hogy ha eredmenyesen vegig akarjak tolni a szezont akkor kell egy hasonlo erossegu B csapat... es azoknak is harapni kell. Tavaly nyaron ugye nem igazolt senkit a Real csak a kolcsonjatekosok jottek vissza... de kivaloan sikerult mindenkit beepiteni es ez nyilvan az allando rotalasnak koszonheto. Lehet szeretni lehet utalni de a klubfutbalnak ez lesz szerintem a jovoje hogy mar nem arrol beszelunk hogy megvettek egy csapatnyi jatekost... az nem eleg 2 utokepes csapat kell. ki fogja ezt a csapatot jovore megverni? nagy kerdes.

Új hozzászólás Aktív témák