Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    Ezzel kezdem mielőtt még kapnám a köveket: Nem fikázásból írom a következőket csak bizonyos tekintetben többet várok a Barca játékosoktól és a játékuktól. De ettől függetlenül én csak örülök az ilyen eredménynek, mert már csak 4 pont, szóval jöhet még...

    Ez most komoly, hogy a Barcelona egyetlen kaput eltaláló lövést sem tud felmutatni egy Malaga ellen 90 minutum alatt? :Y Ha nem megy a büntető területen belül a buli akkor elszáll minden tudománya Messinek és elmegy a kedve a futástól is? Lazán rásuhinthatná 20+méterről is azzal a balossal(persze nem mindig csak ha már nem megy másképp), és még én is szívesen megnézném holott nagyon nem vagyok odáig érte... Lehet ezek csalnak a szemészeten és azért mennek kényszeresen a 16-oson belülre de ha minden jól megy inkább az ötösig hogy meglegyen a target? :F Na ez is egy oka annak hogy nem kedvelem a katalánokat. Neymart amúgy bírom, de hát ő meg rossz helyre igazolt ;]

    Majd kíváncsi leszek a harapósra hogy vele mennyit képes változni ez a felfogás, mert eddig csak Rakitic gondolta úgy hogy meg van a lövőereje. De ha Suarez is belefásul a rendszerbe, akkor én többet rá se nézek a meccseikre csak majd természetesen a Classico-n a Real miatt.

    Persze ez lehet csak számomra unalmas és ettől még lehet hogy a legtöbb Barca szimpatizánsnak ez jön be, szóval bocsánat ha valakit megsértettem és ez szigorúan csak az én egyéni véleményem. Nem vagyunk egyformák hál'Isten. :R

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák