Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz #84221696 #56635 üzenetére

    szerintem alapvetően egyszerű történet. aki kijutott nyugatra, mert hajtott mint az állat és maximalista és volt benne alázat és tanulási vágy és ezért letett az asztalra valamit, az kimondja, amit kell.
    mert szenved, látja, hogy mi megy itt. a másik fél meg nyílván ott próbálja meg ezeket az embereket ellehetetleníteni, ahol tudja, mert tudják magukról, hogy sárosak. csak az érdekeiket védik.
    teljesen törvényszerű, hogy aki sose ment ki, sosem szocializálódott nyugaton, azokat ezek a nyilatkozatok vérig sértenek. és akkor jön ilyen marhaság, hogy a címeres mez miatt több tiszteletet... mi ez a bullshit? ennyire ragad a vitaya propaganda? sok agymosott...
    meg összevetni egy brazil válogatottat a magyarral? 2014-ben? ez valami vicc? értem én, hogy apuéktól otthon a biztonságos gyerekszobából lehet ilyeneket írni, csak butaság és köze nincsen a valósághoz.
    a kis tajti gyerek is csak leírta azt, ami az igazság. persze, hogy itt meg mindenki máris hőbörög... és igen, szeretne ő is a címeres mezben játszani, de látja, hogy a másik oldal milyen bűntetteket és árulást követ el a címeres mez mögé bújva és azt mondja, hogy ehhez nem tudja a nevét adni... azok ugatnak a legjobban pont, akik a címeres mezre hivatkozva semmivel sem akarnak szembe nézni, csak a szart tovább taposni és rágni.
    aki egyszer kimegy, kint él éveket, nap mint nap látja az életet és látja, hogy igen, kis akarással teljesen másképpen is lehet, sokkal jobban, hatékonyabban, az utána nem fogja azt az ordító baromságot skandálni, amit egészen addig skandál, amíg ki nem megy....
    és igen, huszti és szalai is németországban élt már, nem is keveset és tetszik vag sem, a németektől rengeteg mindent lehet tanulni annak ellenére, hogy ők sem matyó hímzés... persze, hogy a sok faék egyszerű baromarcúnak komoly gondja van velük... pedig velük ellentétben ők ketten leraktak már egy keveset az asztalra. evidens, hogy nem fog senki velük foglalkozni, ők már felébredtek a mátrixból...

    [ Szerkesztve ]

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák