Új hozzászólás Aktív témák

  • Sickboy25

    addikt

    válasz Integra #53962 üzenetére

    "itt csak azoknak van bajuk a rendszerrel akik balhézni akarnak. ők otthon maradnak."

    ezzel nem értek egyáltalán egyet... Én nem balhézni járok a meccsre és a fiamat is majd szeretném vinni, de menjenek a jó bü... k... a... a vénaszkennerrel... Mire jó?? Semmire! Hol használják ezen kívűl a világon?? Sehol!! Angliában nincsenek rendbontók?? Vannak! Megoldották a személyiségjogok megsértése nélkül a baromarcúak kizárását? Meg! És sorolhatnám még...

    " helyette talán végre apa viheti a fiát és nem a szennyet kell 90 percen át hallgatniuk."

    Azt elmondom neked, hogy sokszor a B középben foglalok helyet és bármennyire is meg fogtok lepődni és csodálkozni, nem ők azok akik meccs közben balhéznak és végig csak anyáznak, hanem ők azok akik torkaszakadtából kiabálják, hogy Hajrá Fradi... Bármennyire is meglepő apa viszi a fiát, sőt a B középből is ismerek nem egy kettőt akik családostól járnak (kislány, kisfiú) és a mellette lévő szektorokban is rengetek kisgyermekes család van, viszont ők nem szurkolnak úgy mint a B közép, csak csendes figyelők, de ez rendjén is van nem kell mindenkinek... Kik a baromarcú állatok? Elmondom neked, akik egész meccsen kint állnak a sörcsapnál és ott verekednek, majd a 85. percben megkérdezik mi az állás.. Másik a rázom a kerítést, mert megittam 1 mikkát és azt hiszem 45 kilósan, hogy terminátor vagyok... Ezeket a taknyokat kell kivágni a meccsekről!! Jah és még annyit megsúgok, hogy ezek már ki is váltották a bérletet vagy szurkolói kártyát!

    "ok, értem, hogy aki nem foglalkozik biztonság technikával, kódolással etc... annak ezt a részét nehéz megérteni, főleg utca emberének, de a rendszer egyáltalán nem tűnik butának, hülyének és az adatvédelmi törvényeknek megfelelően lett kitalálva és lekódolva. első olvasatra."

    Nem buta rendszer (tény), de akkor dobjunk el minden személyazonosító kártyát és legyen a rendőrnél is vénaszkenner... Aki foglalkozik bármilyen formában kódolással és hackerkedéssel teljesen egyértelmű, hogy bármikor lophatók az adatok és fel is használhatóak, ahogy a médiában szépnek és jónak akarják feltüntetni, hogy minél többen nyugodtan csinálják csak meg és ez az átverés, hogy a veszélyeire egyáltalán nem hívják fel a figyelmet... Holott igenis nagyon visszájára is fordulhat...

    Ez csak az én véleményem nem haragot akarok és vitát ezzel, mert ahány ember annyi meglátás... Én a tavalyi szezonban több száz kilométert utaztam egy-egy meccsért, én nem tartozom a divatpampogókhoz...

    [ Szerkesztve ]

    ‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

Új hozzászólás Aktív témák