Új hozzászólás Aktív témák

  • -HajTömeg-

    őstag

    válasz Bad Pritt #52157 üzenetére

    Egy ismerősöm a következőket írta a Brazil-Német után, mélységesen egyetértek!

    "Most, hogy szinte bűnösnek érzem magam, mert örültem, hogy a gazdag németek, hazavágták a szegény brazilokat, ahol a gyerekek a favellákban sírnak emiatt, elmondom, hogy szerintem miről szólt ez az este. A közhelyek széthullásáról. Arról, hogy a braziloknak, spanyoloknak, vagy akármelyik "szép focit" játszó latin csapatnak kell megnyernie a vébét(ebbe belefér bármilyen játékvezetői segítség) mert, ha nem így van, akkor valami baj van a futballal. Nem, én örülök. Mondhatjuk még arra a Thomas Müllerre, hogy nem is tud futballozni, aki lehet, hogy a második vébéjén lesz gólkirály, Klosé-t, ha akarjuk ne is említsük meg a stúdiókban, de ettől még szép csendben minden idők legjobb vb gólszerzője lett 36 évesen, amikor a Fenoménó, már ki sem fért egy bejárati ajtón és mondhatjuk azt is, hogy a németek azért nyernek, mert "spanyolosan" futballoznak. De ezek nem igazak. Németországnak hetet kell vernie otthon a braziloknak, hogy végre az értékükön kezeljék őket. Mert Thomas Müller rúghat 150 gólt, de eddig ez mindig valami megmagyarázhatan véletlen volt, és nem nyögtek fel a stúdiókban, hogy "áhh", ellentétben Xavi egy passzával, Neymar egy cselével, vagy Messi egy lövésével. Szóval nekem továbbra is bejön a vb. Tetszik, hogy a spanyolok miután kapnak egy kamutizenegyest, bucira verik őket a hollandok, tetszik, hogy ez a vb nem Cristiano Ronaldo grimaszairól és nem arról szól, hogy kinél hány százalékban volt a labda, és az is tetszik, hogy a "szépen játszó" brazilokat lefocizzák a németek."

    Alias: Júzer error

Új hozzászólás Aktív témák