Új hozzászólás Aktív témák

  • Datsyuk

    aktív tag

    válasz viharhozo #137277 üzenetére

    A nézőket nem a stadionban lévőkre értettem. A TVs / Streaming jogok amik az igazán nagy pénzt hozzák. (A németek mindig ki fognak menni a stadionokba, azzal nincs gond. Okés nem Wolfsburgban :) de máshol igen).
    Itt kell a Bundásnak konkurálnia a többi ligával és azt hogy hányan nézik a világon a bundesligát, kihatással van a szponzor bevételekre is.
    Nem azt állítom, hogy a világ 13. leggazdagabb klubja csak a fiatalokat tudja megengedni magának.
    Azt írtam, hogy ahhoz, hogy a világ 13. leggazdagabb klubja valamilyen szinten konkurálni tudjon a világ 4! leggazdagabb klubjával olyan játékosokat kell keresnie akik kevesebb pénzért tudnak olyan de inkább jobb teljesítményt nyújtani mint a 11 hellyel előrébb lévőnek a játékosai (közben lehetőleg ne kerülj csőd közelbe...lásd BvB 2005).
    És itt vegyük figyelemben, hogy a 4. kb mindegyik versenyben favorit ahol a 13. indul.
    Egyébként most, hogy néztem egy ilyen listát: a Schalke 15. helyen áll..... idén kikötötték, hogy egy kerettag se kereshet többet mint 2,5 Mio.€ És egy röpke 40 Mio.€ fedezet kértek az államtól.
    No comment.

Új hozzászólás Aktív témák