Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolesz010

    senior tag

    válasz beaglepuppy #55300 üzenetére

    Leszek, de lehet, hogy nem sokat. Szóval H5. Befejeztem 1 órája; legnagyobb csalódásom talán az elmúlt 10 évben. Ha co-opban is ennyire utálni fogom, legalább holnap meghirdethetem nyugodt szívvel. Vártam a mindenhol ájuldozó tesztelők miatt a nagy cliffhangert is, erre ez az izé a vége. Lázadó répák a mutáns főrépa szavára? Ennyi, ettől kellene várni a következő részt? Biztos az én példányom hibás, mert a jónak tartott csapattárs A.I. egy kalap kaka már Heroicon is. A játék 2. felének már folyamatosan úgy indultam neki, hogy nem számoltam velük, így lényegesen könnyebb lett az egész. Ennyire erőltetni akarták a co-op módot? De miért dicsérik akkor az A.I.-t, ha egyébként szar? Egy darab normális, kedvelhető karakter nincs benne. A sorozat főszereplője alig van az irányításod alatt, akkor is idegesítő, hogy mit kerget végig. Ezek az ellenfelek. 2 fajta: egyiktől nehezen halsz Heroicon, másik azonnal földre küld, ha hibázol. Köztes nincs. Warden. Komolyan? Ha valaki pc-ről jött és nem profi a kontrollerrel, haljon meg 25-ször a játék során csak a Warden harcok miatt? Meg ez a feliratozás. Rendben, hogy legalább érthetőek a szinkronszínészek, de komolyan senki nem játszotta végig kiadás előtt ezt a játékot bekapcsolt felirattal, senkinek nem tűnt fel, hogy több helyen csúszik vagy épp meg sem jelenik? Eh, pedig szerettem az első 6 FPS részt, és emiatt lett X1 is. :(

    [ Szerkesztve ]

    - - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

Új hozzászólás Aktív témák