Új hozzászólás Aktív témák

  • hoolla

    aktív tag

    válasz keIdor #16978 üzenetére

    Nekem Acer x34 van hasznalatban... A GTA V, Battelfiel 1, Far Cry 5, AC Origins, Szepen futnak, de meg igy sem 100 fps, pedig ez a moncsi nem is 4k. Nem a vegletekrol beszelek. Szerintem kicsit konyebb elkonyvelni egy-ket jatekot "szarul optimalizaltnak" mint kibekkelni megint ket evet, mire normalis fps szamokat fogunk latni a sarkokban meg a jol sikerult jatekokban is.

    b.
    Nem csak a jelenlegi helyzet szamit. Ahogy irtam, ket ev megint menni fog a kukaba, ha nem lesz normalis kartya. Hidd el nagyon sok ember azonnal cserelni fogja a monitorat ahogy kijonnek az ujak, es ok bizony morcosak lesznek ha nem lesz eleg a kartyajuk hogy kihajtsa. A wqhd-sek is csak profitalnak az extra teljesitmenybol az ujabb cimekben. Azon senki nem fog sirni, hogy tul jok a kartyak. Ket evente jonnek ki, sot most volt a napokban a ket ev a jelenlegi generacional. Ha kijon az uj csalad hamarosan akkor is mar tobb mint ket evrol beszelunk. Szoval az is lehet, hogy az 1280-as csalad mar harom ev lesz. Es akkor bizony sokan de nagyon sokan fognak hisztizni.

    [ Szerkesztve ]

    "It was the best of times, it was the worst of times, it was the age of wisdom, it was the age of foolishness..."

Új hozzászólás Aktív témák