Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz persil #180532 üzenetére

    szerintem csirkemellnél két alap előkészítés van. Ha megcsinálod onnan nehéz elrontani.
    Az egyik a brine. Sós, cukros vízben a hütőben van 10-12ht. Utána leöntöd róla, sima vizzel lemosod fűszerezed. Nem vagyok kontakgrilles de ott kb ~150Cre raknám azt még minden olaj bírja és mehet. Izés szerint 5-8perc oldalanként.
    Másik, hogy fűszeres olajban pácolod hűtőben 10h+t és utána dobod a grillre.

    Ha nagyon fűszer antitalentum vagy akkor vannak csirkepácok/fűszerek is. pl ez kellemesen pikáns[link] de sokaknak a curry jön be feleségem a mézes mustárosért van oda és persze ha grill akkor BBQ alap.

    Ahoz tehetség kell, hogy száraz/poros legyen de ha mégis sikerült akkor a végén a grillen rajk rá tejfölt/görög joghurtot ami van. Ugyanez igaz akkor is ha túlfűszerezted.

    szerk: szigorú szvsz ez is izlések pofonok és biztos vagyok benne hogy még kiscsillió modon jól el lehet készíteni.

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák