Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcica

    Topikgazda

    válasz Aristeus #3125 üzenetére

    okvetlen..latni kell hogy mi az a 400 es mi az az 1000m amit resztavban birsz futni,nem szabad hogy a maximumon fuss,persze nehany darabnal mar azert olmosabb lesz a lab,meg karcosabb a tudo :K

    en csak ugy nagyjabol irtam a 90-et meg a 4percet...a lefutottak alajan...a 90 az meg okes is,de a 4perc lehet 3db-nal tul feszes,de ahogy lefutod tudni fogod ha kell lassitod de aranyosan (na ne legyen azert konnyu,farasztonak kell lennie de nem max)

    en is tegnap elfutottam az enyemet 3.15-3.20 volt a terv,de mivel meg formaban van az egesz szervezetem ezert erzesbol sokkal gyorsabban ment minden,ezt egy kicsit vissza kell majd vennem (nem kell meg 3.05 korul futnom)...a 400ak az viszonylag jol mentek nekem az ugye porgosebb konnyen raalltam 70-75 a terv,persze kacsintgatni kell hogy inkabb a 70-ek legyenek ne a tulso vege,de igy nem olyan feszes mint a tavaszi,ha baj van ki lehet engedni 2-3mp az 400-on van hogy aranyat er

    [ Szerkesztve ]

    There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Új hozzászólás Aktív témák