Új hozzászólás Aktív témák

  • rasotamas

    veterán

    Hogy ezek a telekomos szerelők mennyire kib*szottul telibe lesz*rják, hogy mit mond az ember.
    Lányom hazaköltözött, hozza a netjét és IPTV-jét mert még van hűsége, meg kellene is legalább 4 beltéri.
    Részletesen leírtam mindent, fotót csináltam, színessel bekarikáztam:
    - a lányom szobájában hagyjon mindent úgy, IPTV megy a mi előfizunkról a padláson keresztül UTP-n, jó az úgy, wifi erős, hagyja azt a kábelt.
    - anyósom szobájába megy egy koax a padlásról, arra kössön rá a padláson és anyósom szobájában menjen rá a lányom modemje meg egy beltéri.
    Ennyi lett volna, se fúrni se faragni nem kell semmit. Direkt így találtam ki, hogy ne kelljen fúrni, mert tudtam, hogy megint ezt a balf*szt küldik a szomszéd városból, aki 3 éve is mindent elb*szott hiába csináltam részletes rajzot mit hogy akarok, márpedig ő a fafödémet nem hajlandó átfúrni és egy védőcsövön egy kábelt áthúzni, és nem kellett csalódnom, ő jött.
    Mikor jött felhívott a lányom és odaadta a telefont, elmondtam a szerelőnek, meg mondtam hogy le is van írva.
    Ezzel szemben a lányom szobájából felhúzta az UTP-t, ledugott egy coaxot és berakta oda a modemet.
    Csodás, csak épp így anyósomnak nincs tévéje. :(((
    A lányom persze mint előfizető rábólintott, hiszen azt hitte hogy én elmagyaráztam neki és aszerint csinálta meg.
    Megvan a száma, hagyott egy névjegykártyát, dehát ha rá lett bólintva mit reklamáljak én mikor nem is én vagyok az előfizető? Majd megmondja hogy ezt kértük, átvettük.
    Forrok a dühtől, kiidegeltem a családot, amiért nem bírták értelmezni és betartatni amit leírtam, tudtam, hogy ha nem maradok itthon el elsz szúrva, de ma nem tudtam homeoffice-olni. :W

    https://tinyurl.com/rasoapro

Új hozzászólás Aktív témák