Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz rocket #3093 üzenetére

    Miert varod el egy mainstream kartyatol, hogy mainstream felbontasban, ultra beallitasokkal futassa normalis sebesseggel?
    A probléma az, hogy DX11 módban sokkal lassabb, hiába volt hype-olt feature.
    (Vagy gyorsabb legyen, ha már hangsúlyozzák, vagy ha sokkal lassabb, akkor
    ehhez mérten szebb. Ez nem valósult meg, az a pár árnyék nem ér annyit.:N)

    igy ez inkabb savanyu a szolonek tunik
    Az XP alá most nem pattintanék be egy HD5970-et, ha nem bánod.:D Amúgy lehet
    már ezeket kapni? És ha igen, nem zörgős ventis, vagy meghaló GPU-s verziót is?

    en tokeletesen jatszhato minosegben jatszom
    Azt már megfigyeltem, hogy azok mondják ezt az átlagos 40 fps-ükre, akik nem látják a különbséget az aszinkron futás miatti rángatás (de még ha fix 40 lenne, az sem lenne az igazi, nem beszélve a Vsync miatt könnyen kialakuló 30-ról, ami még a rosszabb szeműeknek is a játszhatóság alsó határa) és a szinkron 60 fps melletti tökéletesen folyamatos kép között: így ez inkább savanyú a szőlőnek tűnik.:) Nem gond egyébként, mert amellett, hogy én néha ezen vitatkozok tökéletesen játszható minőségben játszom a gagyi DX10-es GTX285 kártyámmal, gagyi minősegű DX9 alatt, 1366x768-ban, 4xAA-val (és 16xAF-fel) Ultra beállítások mellett, fix 60 fps-sel.:DDD Btw. már kivittem, valami 78-as szinten vagyok, online meg 36-os (bajnokságokban Top100-on belül), csak az utóbbi időben előkerültek teleportáló cheaterek, amik elveszik az ember kedvét a versenyzéstől.

Új hozzászólás Aktív témák