Új hozzászólás Aktív témák

  • #64052736

    törölt tag

    válasz tomcica #64033 üzenetére

    Ismét hasznos tanácsok, köszönöm. Gyorsítót mondjuk szoktam közben menni, de nem akkor, mikor hosszabbat megyek, mert elfogyok a végére. A 3X5-höz már óra kell, meg kontroll, azt nem tudom csinálni, de a tízes megy. Sokszor megnyomom középen, meg a végén. Szerencsére a pulzusom jó futás közben, már az emelkedő is jól megy, ott meg szoktam nyomni. Régen olyan Tachycardiám volt, hogy öröm volt nézni. Jött a roham, majd kb. 200 a pulzus. Éjszaka volt a legjobb megindult a ketyegő meg én is. Sétáltam a kapuig meg vissza. Emésztés 0 volt, anyagcsere doszta. Szédülés, remegés, izzadás, halálfélelem, nyelési problémák, emiatt fogyás, erőtlenség. 3 teáskanál kristálycukor a pohár vízbe, hogy jobban legyek. 13 évig. Nem tudom, hogy milyen 20 évesnek lenni az így ment el. :C Doktor nézi az EKG-t. Mondom semmi gond egy kis pánik. A vonalak meg lelógtak a papírról.
    Most meg éhgyomorra nyomom. Ezt csak azért írom, mert mindenhonnan van visszaút, senki ne adja fel, az élni akarás, a sport, táplálkozás sok mindenre gyógyír.

Új hozzászólás Aktív témák