Új hozzászólás Aktív témák

  • tibcsiworld

    aktív tag

    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Teljesen kezdő vagyok! Sok kérdésem lenne, de majd fokozatosan teszem fel őket.

    Idén leszek 40, kb 15-20 éve nem sportoltam. Súlyom 71kg, 173cm magas vagyok. Az ideális súly olyan 65kg kb.

    Cipőt nem tudom milyet kell, ezért tescos Salzengert vettem. Mire elkopik, tudni fogom, mi legyen a következő. Jobb híjján a feleségem Mi band 4-esét viszem időmérésre, holnap jön meg az Mi band 6. Nem tudom, mennyire pontosan méri a távolságot, mert telefonon a Mi fit (hozzá való program) nem rajzolja a térképre az útvonalat. (Igaz, a telefont nem viszem magammal, csak a karkötőt.)

    Hajnalban és este futok. Eddig semmi bemelegítés, nyújtás, (most olvasom, hogy nem lenne rossz) csak futottam. Törekedtem arra, hogy annyit fussak, amennyit tudok megállás nélkül. (talán ez sem jó így.)

    Le sem merem írni, mennyit futok. :) Az idő 4-6 perc napi 2x.

    Az első kérdésem, hogy hogy kell levegőt venni? Induláskor 4 ütem belégzés, 4 kilégzéssel kezdek, de a végére 3/3 lesz. Lehet, rossz oldalról ülök a lovon, de bízom, hogy ti helyre tesztek! :)

    Előre is köszi a segítséget. :) Minden más tanácsot is szívesen fogadok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák