Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    Voltam ma futni, nem esett jól. [link] Vagy hát az eső visszafelé igen, de a futás nem igazán. :N A jó (esős) időre való tekintettel megpróbáltam 1km fokozó 1km pihenőt váltogatni, de nem igazán csináltam az utóbbi években fokozókat, és a második gyors km-en már fél km-nél elértem a max pace-t (az utolsó előtti fokozaton), ami rendesen megborított, onnantól meg szétesett a teljes terv és sima résztáv lett belőle. Legközelebb majd jobban figyelek az időzítésre. Amire még érdemes odafigyelni, hogy legyen levezetés, vagy lehetőleg ne gyors km-en hagyjátok abba hirtelen, mert akkor úgy jártok, mint én, hogy percekig nem tudjátok eldönteni, hogy a hányinger vagy az ájulás kerülget. Ilyen se volt még, kijöttem a gyakorlatból. Összességében így 2 héttel az újrakezdés után ez így mégis egész jó. Sokkal rosszabbra számítottam. Majd a következőt remélhetőleg már le tudom futni ténylegesen fokozós km-ekkel, esetleg piramisban km-enként váltva a max és min pace-t. Az mondjuk csak 2 hét múlva lesz, addig folytatom az 5:40-es lötyögést.

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák