Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Upo #29546 üzenetére

    A balon eleve használhatatlan, ez most jobb kéz volt, futásnál automatikusan átteszem. Ennyire nem szokott hülyeségeket mérni amúgy, szerdán kicsit tempósabban futottam 15k-t, ahhoz nagyjából stabilan mérte a 150-es pulzust. Tavaly ugyanez volt vele a gond alapozásnál, ahogy nézem, az alacsonyabb, és a magasabb pulzustartományokban is pontosabb, de pont ez a 130-140-es tartomány teljesen meghülyíti. Vagy a hideg. Tényleg nem tudom. Az egész szezont egész normálisan lehozta, most meg 6:45-ös tempóhoz bemér 170-180-at. WTF. Próbáltam megpucolni, arrébb tenni, lazítani, szorítani, másik kéz, de semmi. Azt néztem, hogy ha megállok, és leejtem a pulzust, akkor utána van rá esély, hogy jól mér. De néha akkor sem. Szóval 28 eur-t rászánok szerintem az alap pántra, aztán meglátjuk, hogy válik be.

    Szerk.: Párommal szoktunk ilyenkor órát cserélni (szintén fr235), az övé mindkét kezemen jól mér, az enyém meg rajta jó. Tudom, cseréljünk rajta szíjat, aztán meg órát.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák