Új hozzászólás Aktív témák

  • Vertigo18

    addikt

    válasz suits #29170 üzenetére

    Kérdés, hogy mennyi hozzá a pulzusod? Itt az ideje pont a megfelelő alapozásnak, vedd kevesebbre a tempót olyan módon, hogy még kellemesen tudjál beszélgetni közben. Emellett fuss minél többet, told ki a távot 5, majd 10km-re, aztán még tovább. Mindezt úgy, hogy 2-3 naponta fuss! Tavaszra lesz egy megfelelő alapod, akkorra majd elkezdheted a terveidet megvalósítani...

    Más...

    Akkor a tervek és a tanácsok szerint ma volt az utolsó edzés a 25-ei 2000m-es versenyem előtt. Gondoltam, hogy tolok egy kis bemelegítőt, aztán 100méter fokozókat 100 méter pihenőkkel. Sajnos az időjárás közbeszólt, így az eleje, a bemelegítés az kicsit több, mint 5 km lett 5:45-ös pacekkal, mivel a felénél vissza kellett fordulnom, mert elkezdett esni az eső. Gondoltam nem mondok le a fokozókról, a házunk mellett lévő körpályán megcsinálok párat, ha nagyon elkezd esni, akkor simán hazaszaladok. Tehát a majd' 6 kilis bemelegítő után csináltam egy laza másfél km-t, amin engedtem még 20 másodpercet a tempóra, aztán nekiszaladtam a fokozónak, 130 erősen, olyan 75-80%-on, aztán 130 méter pihenő... Sajnos a negyedik után már annyira esett az eső, hogy nem bírtam kinyitni a szememet sem, így hazaszaladtam.

    A térdfájás kb. a 3. km-en jelentkezett, viszont a fokozók alatt teljesen elmúlt. Közben rájöttem arra is, hogy egy rúgás miatt fájt, a fiammal fociztam kb. 8-a környékén és rosszul rúgtam, akkor szállt el a térdem. Onnan gondolom, hogy kezdett teljesen rendbejönni már, tegnap meg elmentem a fiammal ismét focizni ÉS ismét rúgtam egy nagyot, majd éreztem ugyanazt a fájdalmat, mint a hónap második hetében. Szerencsére már sokkal gyengébben.

    Szóval most még egy kis pihi, esetleg holnap egy kis kocogás, aztán szerdán megcélozzuk a 8 percet, jó esetben a 7:45-öt, legjobb esetben meg a 7:30-at... Jah, 10:25 alatt kellene futnom a kiválóhoz! :D

    Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

Új hozzászólás Aktív témák