Új hozzászólás Aktív témák

  • bencze

    senior tag

    válasz tomcica #28866 üzenetére

    Neked kb hol lehet a max pulzusod? Hogy értsem, ezek az intenzitások mit jelentenek.

    Nekem csak egy pici "maratoni" tempó volt tegnapra. Habár ez nekem gyorsnak tűnik maratonra (gyakorlatilag ebben futottam a wizzairt ami FM) azt éreztem, hogy kicsit ellazáztam, azt hittem jól csinálom mert szokásosnál magasabb pulzus volt de befutottam és egyből jól voltam szóval nem voltam kinyiffanva... igaz, melegebb is volt. Sajnos vasárnap is melegnek ígérkezik.
    Kezdtem izgulni (ami jó), szerintem megpróbálok egy feszes tempót az elejétől, aztán a pulzus kiadja, ha nem engedem féltávig 150 fölé akkor talán a pr-em alá lőhetek kicsivel. Fene ebbe a maratonba, a 4. de nem igazán bírom elképzelni, hogy annyit fussak a céltempóban, vagy bárhogy is. Azért kezdtem el sokat futni, mert szeretném a FM-eken elért relatív magabiztosságot elérni maratonon is, de nem tudom, ehhez mi elég... :)

    [ Szerkesztve ]

    -= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

Új hozzászólás Aktív témák