Új hozzászólás Aktív témák

  • Frankye6565

    csendes tag

    Urak tapasztalat a Hd20-al a Facebookon is rajta van:

    Concorde Hd20 tapasztalatok: Előszóban megjegyzem megfenyegetett a cég képviselője, ha leírom a tapasztalataimat azaz az igazságot akkor beperelnek mert IP cím alapján megtalálnak . Facebookon nincs sok értelme az IP címnek de azért közzéteszem: 46.107.42.156 Biztonság kedvéért A mai beszélgetést felvettem amikor a cégnél voltam nyilván nem teszem közzé a hangfájlt. Annyi pozitívum a cég részéről, hogy visszaadták a pénzt, mivel "olyanok az igényeim", amit a készülék nem tud teljesíteni és én "nem megfelelően használom" a készüléket.
    Tehát Concorde Hd20 tapsztalat: 6 hete vettem egy Hd20-ast. Azt vettem észre, hogy néha, bár a videó fájlt lementi a kártyára azt sem a készülék sem más lejátszó program nem tudja lejátszani. Telefonáltam a szervizbe jeleztem mi a probléma. Telefonon azt a választ kaptam: "miért gond ha néha nem lehet lejátszani egy fájlt de vigyem be megnézik" Az a néha van amikor egymás után 3x 5 perc.2 hétre vállalták a javítást. 1 nappal a vállalt javítási idő előtt telefonáltam a céghez, hogy mikor mehetek érte. Ekkor volt az első súrlódás a cég és köztem amikor kifogásoltam, hogy hozzá sem nyúltak. A válasz: "beteg volt voltam 10 év alatt had menjek el egyszer betegállományra". Délután telefonáltak megvizsgálták a készüléket (3 embert ugráltattam sic!) semmi baja de kicserélték a főkamerát. Előzőleg felvetettem, hogy firmware vagy kártya hiba lehet. A cég szerint ez kizárt. Vettem egy Sd kártyát és kipróbáltam azzal is. Mondanom sem azzal sem működött tökéletesen.
    Ma reggel telefonáltam ismét a céghez ott mondták letesztelték nekik jó volt. Mondom hátsókamerával is tesztelték?
    Most jön a csavar: ÖN ÚGY AKARJA HASZNÁLNI, HOGY AZ ELSŐ ÉS HÁTSÓ KAMERA BE VAN KAPCSOLVA? MONDOM IGEN.EZ A KAMERA NEM ARRA VALÓ, HOGY TÁJ SZÉPSÉGEIT FÉNYKÉPEZZÉK VELE, HANEM CSAK AKKOR LEHET HASZNÁLNI AMIKOR ESEMÉNY VAN FÉKEZÉSKOR BEKAPCSOL A G-SZENZOR MIATT ILL. HA LÁTOM, HOGY ESEMÉNY LESZ (MINT A KAMERA NEVE IS MUTATJA ESEMÉNY KAMERA) AKKOR KAPCSOLJAM BE. EGYÉBKÉNT EGYIK KAMERA SEM TUDJA EZT. AZAZ HA MEGTELT AZ SD KÁRTYA AKKOR NEM TÖRLI A LEGRÉGEBBI FELVÉTELT, TÚL NAGYOK AZ IGÉNYIM ENNYI PÉNZÉRT ÉS EGYÉBKÉNT CSAK 500MHZ-ES PROCESSZOR VAN BENNE ÉS NEM TUDJA LEMENTENI A KÉT KAMERA KÉPÉT MONDOM EZ NINCS LEÍRVA A HASZNÁLATI UTASÍTÁSBAN. VÁLASZ: NE POLEMIZÁLJAK. Köszönöm Concorde, hogy utazhattam 100 kilométert a városban és idegeskedhettem is egy jót. Ps: emailra nem válaszolnak A vastagon szedett szöveget hangfelvétellel tudom bizonyítani. Öszefoglalva: a Hd20 nem tudja azt beindítom a motort , a két kamera veszi a tartalmat és ha a kártya megtelt akkor a legrégebbi felvételt törli.

Új hozzászólás Aktív témák